Automatyka i Elektronika Przemysłowa
  • automatyka-i-elektronika-przemyslowa-w-nowym-wydaniu.jpg
  • napedzamy-przemysl-nowymi-technologiami.jpg
  • usprawniamy-produkcje-przez-automatyzacje.jpg
  • zwiekszamy-wydajnosc-tniemy-koszty.jpg

Wykorzystując blisko 20-letnie doświadczenie w działalności na rynku przemysłowym oraz wiedze i wykwalifikowanie naszej kadry, zapewniamy profesjonalny zakres usług dla potrzeb działalności Twojej firmy.

Automatyka i Elektronika Przemysłowa powstała w 1996 roku

Jako firma zajmująca się modernizacją i automatyzacją maszyn przemysłowych. Stopniowo rozwijała swoją działalność zwiększając zakres świadczonych usług.
W 2012 roku skonsolidowała swoją działalność z Simple Electronics kładąc nacisk na nowe technologie oraz poszerzając swoją ofertę o dodatkowe usługi.

Naszym klientom oferujemy usługi z zakresu projektowania, modernizacji, napraw serwisowych i pogwarancyjnych wykorzystując najnowsze technologie obecne na rynku. Rozwiązania te poprawiają wydajność, usprawniają produkcję, jednocześnie obniżają koszty i maksymalizują zyski.

Nasze rozwiązania dla przemysłu drzewnego obecne są nie tylko na rynku polskim ale również na rynkach europejskich.

 

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą. Cały czas staramy się podnosić standardy naszych usług. Nasz zespół projektantów, programistów i montażystów sprawdził się już wielokrotnie dowodząc swojej wartości. Do wszystkich zadań podchodzimy z pełnym zaangażowaniem starając się spełnić wszelkie oczekiwania klienta.

Staramy się sprostać każdemu zapotrzebowaniu - gdy brak jest gotowego rozwiązania spełniającego wymogi - zaprojektujemy i wykonamy produkt spełniający indywidualne potrzeby.

Usługowa obróbka skrawaniem

Powiększyliśmy nasz park maszynowy o dwie nowe obrabiarki.

obróbka skrawaniem

Zobacz więcej ...

Druk 3D !

druk 3d

Zobacz więcej ...

Optymalizacja uszeregowania

Automatyka dla wycinarki optymalizującej dla przemysłu drzewnego. Dla zachowania optymalnych czasów przeliczania uszeregowania wycinanych desek ...

Zobacz więcej ...