Automatyka i Elektronika Przemysłowa
  • automatyka-i-elektronika-przemyslowa-w-nowym-wydaniu.jpg
  • napedzamy-przemysl-nowymi-technologiami.jpg
  • usprawniamy-produkcje-przez-automatyzacje.jpg
  • zwiekszamy-wydajnosc-tniemy-koszty.jpg

Indukcyjny czujnik pierścieniowy (inicjator pierścieniowy) został opracowany i wykonany z myślą o usprawnieniu produkcji, zwiększeniu wydajności i poprawie jakości.

Dzięki zastosowaniu zabezpieczenia kontrolującego przelatujące elementy metalowe lub poprzez wykrywanie braku elementów ciągnionych lub pchanych takich jak rurki czy druty możliwe jest wyeliminowanie produkcji nie spełniającej wymagań jakościowych co prowadzi do zwiększenia efektywności produkcji i generowania oszczędności.

Nasze czujniki posiadają wewnętrzną pamięć i poprzez diody świecące umieszczone w korpusie czujnika wizualizują, na którym z nich wystąpił problem.

Czujniki są odporne na oddziaływanie elementów zewnętrznych lub innych czujników.

Ze względu na  unikatową konstrukcję nasze czujniki pierścieniowe mogą być łączone równolegle używając tylko jednego kabla sygnałowego. Liczba tak podłączonych czujników jest nieograniczona. Wykorzystując w tym rozwiązaniu nasz sterownik w prosty sposób uzyskamy informację że wszystkie czujniki wykryły przelatujący element. W momencie wykrycia braku elementu w zależności od konfiguracji sterownika praca maszyny może zostać zatrzymana a diody umieszczone w korpusach czujników wskażą gdzie wystąpił brak.

Oferujemy też wersję z przewodem lub standardowym złączem M8

Usługowa obróbka skrawaniem

Powiększyliśmy nasz park maszynowy o dwie nowe obrabiarki.

obróbka skrawaniem

Zobacz więcej ...

Druk 3D !

druk 3d

Zobacz więcej ...

Optymalizacja uszeregowania

Automatyka dla wycinarki optymalizującej dla przemysłu drzewnego. Dla zachowania optymalnych czasów przeliczania uszeregowania wycinanych desek ...

Zobacz więcej ...